Zmiany wprowadzone

$h=Zostań wolontariuszem – pomóż nam policzyć pieszych!
$k=zaproszenia, srn.aktualności
$a=Radosław Wałkuski
$d=2016.01.04
$z=0
$o=
$b=

<b>Uważasz, że piesi są w Warszawie dyskryminowani? Chciałbyś, żeby było inaczej? Teraz możesz nam pomóc w naszych działaniach, które mają służyć poprawie warunków ruchu pieszego. Wystarczy, że poświęcisz na to godzinę swojego czasu.</b>

800px-1_shibuya_crossing_2012.jpg
Piesi na skrzyżowaniu

#Co:

Szukamy wolontariuszek i wolontariuszy do przeprowadzenia pomiarów ruchu pieszego. Zadanie nie jest trudne, wystarczy przez jedną godzinę liczyć pieszych w wyznaczonym miejscu i czasie.

#Kiedy:

Pomiar realizujemy 14 stycznia od godz. 17.00 do godz. 18.00

#Gdzie:

Szczegółowe lokalizacje ustalamy, gdy zdecydujesz się na udział w pomiarach (wszystkie miejsca są bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta transportem publicznym).

#Po co:

Podstawą skutecznego działania jest wiedza. Wykonanie rzetelnych pomiarów ruchu pieszego jest kluczowe do oceny działań podejmowanych przez władze miasta. Wyniki pomiarów pozwalają też na formułowanie trafnych wniosków na przyszłość.

Twoja rola: Jesteśmy organizacją pozarządowąspołeczną opierającą się przede wszystkim na społecznymdobrowolnym zaangażowaniu członków, wolontariuszy i sympatyków. Pomiar ruchu pieszego uda się tylko wtedy, gdy znajdziemy odpowiednią liczbę osób, które będą chciały się w niego włączyć. Chcesz nam pomóc &#8211; pisz na: biuro@zm.org.pl! Liczymy na Twój udział!

<i><small>(Autor zdjęcia: chensiyuan, źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:1_shibuya_crossing_2012.jpg, licencja: Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International)</small></i>

Zmiany oczekujace na akceptacje

Brak zmian.