Zmiany wprowadzone

$h=Wystawa wędruje po Polsce
$k=srn.aktualności, kraj
$a=Maciej Sulmicki
$d=2015.09.19
$z=0
$o=
$b=

#Wystawa wędruje: z Warszawy...

Po zwiedzeniu w ciągu pierwszego roku dzielnic Warszawy [[wystawa_mdl-146]], wędrująca wystawa rozpoczęła podróże dalekobieżne.

##...do Gdyni...

wystawa_mdl-159-2.jpg
W maju zawitała do Gdyni, gdzie stowarzyszenie Rowerowa Gdynia wystawiło ją m.in. podczas Wielkiego Przejazdu Rowerowego.

##...Lublina...

W czerwcu pojechała pociągiem <a href="http://mdl.ulublin.eu/inne/922/">na wakacje do Lublina</a>. Ze swojej strony zachęcamy do odwiedzenia strony lubelskiego projektu "Miasto dla ludzi", który - podobnie jak nasz projekt o bliźniaczej nazwie - finansowany jest z Funduszy EOG, i - podobnie jak nasz -obfituje- obfituje w warte uwagi rezultaty: <a href="http://mdl.ulublin.eu/">http://mdl.ulublin.eu/</a>. Jednym z nich jest przyjęcie standardu krawężników bezuskokowych (0 cm), o czym piszemy w naszym podręczniku dobrych praktyk [[dobre_praktyki-15a]].


##...oraz Łodzi...

wystawa_mdl-159-1.jpg
Od września wystawa znajduje się zaś w Łodzi, gdzie w pierwszej kolejności zawitała w Radzie Miasta podczas debaty o bezpieczeństwie ruchu drogowego.

lodz-plener15a-1.jpg
Dzięki Muzeum Miasta Łodzi, w październiku wystawa zawitała na wydarzeniu plenerowym, by mogli się z nią zapoznać nie tylko odwiedzający urząd miasta. (Fot. Piotr Spychała)

#Co dalej?

Bardzo się cieszymy, że z dobrymi praktykami przedstawionymi na wystawie mogą zapoznać się mieszkańcy i decydenci z różnych miast Polski. Dziękujemy za pomoc i zainteresowanie organizacji i instytucji, które zorganizowały transport i ekspozycję wystawy u siebie. Wystawa powinna jeszcze nieco powędrować (zainteresowanie zgłaszał m.in. Radom). Mamy jednak nadzieję, że przyczyni się ona do tego, że przedstawione w niej rozwiązania będzie można oglądać w każdym z miast na żywo, a nie tylko na tablicach.
Zmiany oczekujace na akceptacje

Brak zmian.